Виготовлення печаток

 

Виготовлення печаток місто Подільськ, Одеська область
Виготовлення печаток, штампів в місті Подільськ

Виготовлення печаток

Виготовлення печаток в місті Подольськ, Одеська область. З 21.02.2011 скасовано наказ МВС №17. Тепер для виготовлення печаток немає необхідності отримувати дозвіл. Замовлення на виготовлення печаток і штампів приймаються в будь-якому зручному для Вас вигляді: по телефону: +380(66) 078 09 06;  або в магазині за адресою: вул. Сільськогосподарська 3, магазин “Книги плюс”.

Для того, щоб зробити замовлення необхідно надати виписку про реєстрацію (копію).

Використання національної символіки на виробах як і раніше допускається виключно за наявності спеціального дозволу. Це стосується тільки нотаріальних печаток і печаток державних установ. Фізичні особи або юридичні особи не мають права на використання національної символіки. Печатки з емблемами можуть бути виготовлені тільки в тому випадку, якщо емблема зареєстрована в установленому порядку і є її опис в Статуті або положенні про заснування підприємства, організації. Ескіз виробу буде Вам надано безкоштовно в електронному вигляді або в роздрукованому вигляді на паперу. Якщо Ви не готові використовувати індивідуальні ступені захисту Вашої печатки або штампа, Вам нададуть можливість вибрати до 5-ти БЕЗКОШТОВНИХ макетів.

Час виготовлення печатки становить 10 хвилин.

Рельєфні печатки в місті Подільськ
Виготовлення рельєфних печаток

Рельєфні печатки на замовлення

Рельєфні печатки – це друк, залишає об’ємний відбиток. Рельєфний оттиск – це найдавніший вид печаток. Саме рельєфними печатками завірялися всі перші документи (королівські укази, папські булли та ін.). Рельєфні печатки популярні і в наш час. Вони використовуються для:

  • Захисту важливих документів.
  • Створення офіційних запрошень на корпоративні і особисті заходи.
  • Заповнення фірмових бланків, грамот, сертифікатів та інших паперів.

Рельєфна печатка, як елемент фірмового стилю компанії. Сучасні технології дозволяють розміщувати на рельєфних печатках не тільки текст, а й зображення. Можуть бути встановлені на ручні або настільні оснастки. КанцПро рекомендує до використання настільних оснащеннях, так як вони дають більш чіткий та якісний відбиток.

У продажу найрізноманітніші оснащення, штампи, фарба для печаток, футляри та штемпельні подушки. Ремонт і запасні запчастини до штемпельної продукції. Вся продукція торгової марки “Shiny”.

Консультації по телефону: +380(66) 078 09 06

КанцПро – ми створені для Вашої зручності!