Оплата та Доставка

оплата

Способи оплати.

Готівкова оплата. Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. При здійсненні оплати Ви отримуєте товарний чек.

Оплата картами Visa і mastercard. Оплата здійснюється картами будь-якого банку без комісії наступним чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. Потрібно вибрати «оплата на карту приват банку». Наш менеджер зв’яжеться з Вами для уточнення замовлення та способи доставки. Вам відправлять SMS з номером нашої карти, з прізвищем ім’ям та загальною сумою і номером вашого замовлення. При оплаті через “Приват24” вказуйте номер замовлення.

Безготівкова оплата. Для оплати товарів за безготівковим розрахунком Вам необхідно при оформленні замовлення вибрати тип оплати «Оплата за безготівковим розрахунком», вам на електронну пошту буде відправлений рахунок-фактура. Замовлення відвантажується після надходження грошових коштів на рахунок.

Доставка

Способи доставки товару.

Доставка товару здійснюється по всіх містах України протягом від 2 до 7 днів

Нова Пошта 

Представник «Нова пошта» видає посилку тільки особі, зазначеній у бланку замовлення, тому вам знадобиться документ, що засвідчує особу. Тарифи та вартість: замовлення, яке перевищує суму 2000,00 грн. ми доставимо вам за наш рахунок. Терміни доставки від 2 до 5 днів. Замовлення або оплата здійснена вами до 12:00 – замовлення відправляється в цей же день.

Укрпошта

На відділенні «Укрпошта» видача посилок здійснюється тільки за паспортом. Тарифи та вартість: Від 25 грн.  Спосіб оплати доставкою «Укрпошта» – 100% передоплата. Терміни доставки від 5 до 10 днів. Якщо оплата здійснена вами до 16:00 – замовлення відправляється в цей же день.

Автолюкс

Найшвидший спосіб доставки! На відділенні «Автолюкс» видача посилок здійснюється по документу що посвідчує особу. Тарифи та вартість: замовлення, яке перевищує суму 500,00 грн. доставка за наш рахунок. Способи оплати доставкою «Автолюкс» – передоплата або безготівкова оплата. Терміни доставки від 2 до 4 днів. Після оплати, замовлення відправляється в цей же день.